خانه » پارتیشن

پارتیشن

فضای بهینه تر با پارتیشن ها

پارتیشن دوجداره با ام دی اف با شیشه سندبلاست (9)

در خانه های امروزی گاهی لازم است بتوانیم فضاها را منعطف تر کنیم، به این صورت که در زمان های مختلف امکان این را داشته باشیم که از فضا به صورت های مختلفی استفاده کنیم. در این بین دیوارهای جداکننده یا پارتیشن ها می توانند به خوبی به ما کمک کنند تا فضای خانه را بهینه تر کنیم. در این ... ادامه مطلب »

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن دوجداره ام دی اف (13) (Copy)

نوع دیگری از پارتیشن های اداری پارتیشن آلومینیومی می باشد .به دلیل اینکه از آلومینیوم استفاده شده است که از یک فلز سبک و همچنین با استحکام زیاد و زیبا تشکیل شده و دارای تنوع و زیبا می باشند .این نوع پارتیشن به دلیل رنگ آنودایز از رنگی با کیفیت بالا برخوردار است که باعث زیباتر کردن محیط اطراف می ... ادامه مطلب »

انتخاب رنگبندی پارتیشن

پارتیشن تک جداره (2)

همیشه برای تقسیم بندی فضا در دکوراسیون داخلی نیاز به دیوارچینی آجری نیست، گاهی وقتها پارتیشن بندی علاوه بر اینکه باعث جداسازی و تقسیم بندی فضای موجود میگردد از نظر زیبایی هم به دکوراسیون داخلی یاری می رساند. اصولا برای پارتیشن بندی از چوب، فلز، شیشه یا پرده پارچه ای و خیلی موارد دیگر استفاده میشود ولی چیزی که مهم ... ادامه مطلب »

پارتیشن خانگی

partitioniiii

پارتیشن خانگی آشنایی با مدل های پارتیشن خانگی مدرن و جدید به ما این امکان را می دهد با دید بهتری دست به ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی منزلمان بزنیم . به یاد داشته باشید مکان قرار گیری پارتیشن می تواند نقش بسیار مهمی در نمای داخلی منزلتان داشته باشد. استفاده از پارتیشن های خانگی وظیفه اصلی پارتیشن در واقع ... ادامه مطلب »

پارتیشن صنعتی

پارتیشن دوجداره

هدف از پارتیشن صنعتی عمدتا هدف از ایجاد پارتیشن های صنعتی، جدا کردن حریم ماشین آلات و اپراتورها از همدیگر می باشد. در این نوع پارتیشن جهت قابل رویت بودن طرفین از توری های فولادی استفاده می شود. پارتیشن صنعتی یک حریم خصوصی و امنیتی را برای کارگران و پرسنل هنگام کار با ماشین الات صنعتی و رفت و آمد ... ادامه مطلب »

پارتیشن با پرده کرکره

پارتیشن دوجداره با ام دی اف با شیشه سندبلاست (12)

پارتیشن از ۳ جزء MDF ، شیشه و پرده کرکره تشکیل می شود که اقسامی چون MDF طرح چوب و پرده کرکره به زیباتر شدن آن کمک می کند . معمولاً در پارتیشن از پرده کرکره به رنگ نقره ای استفاده می گردد که با بازتاب نور حتی در شرایط سایه پرده ها باعث ایجاد کنتراست با سایر رنگ های ... ادامه مطلب »

ویژگی پارتیشن های گروه تولیدی پارتیشن فضا پوش

پارتیشن دوجداره با ام دی اف با شیشه سندبلاست (10)

  ویژگی پارتیشن های گروه تولیدی پارتیشن فضا پوش    تمامی پارتیشن های اداری فضا پوش با هدف سهولت نصب و جابجایی به شکل مدولار طراحی میشوند.  پارتیشن های اداری فضا پوش به گونه ای طراحی شده اند که کمترین میزان تخریب را در محیط نصب فراهم می نماید .  به دلیل طراحی کاملاٌ مدولار پارتیشن ها قابلیت تغییر ساختار ... ادامه مطلب »

۱۰۱روش برای دیزاین دیوارهای داخلی

1 (7)

درباره ی پارتیشن بیشتر بدانیم مهمترین عملکرد دیوارها، جداسازی کامل یا تقریبی فضاهای مختلف از یکدیگر است. این عملکرد که در نوع خودش بسیار ساده و با کاربردی از پیش تعیین شده است، در محیط‌های مسکونی، اداری و دیگر فضاها می‌تواند نقش مهمی را در دکوراسیون ایفا کند. با تقسیم فضا از طریق دیوارها و دیوارکشی بین مقاطع مختلف کاری، ... ادامه مطلب »

پارتیشن‌ها یا جداکننده‌های فضایی

پارتیشن دوجداره با ام دی اف باپرده ولوم دار (20)

تعریف پارتیشن پارتیشن‌ها معمولا به ۲ منظور استفاده می‌شوند: جداسازی بصری فضا و جداسازی کاربردی آن. معمولا تصویری که در ذهن ما از پارتیشن‌ها وجود دارد، آن چیزی است که معمولا در اداره‌ها برای جداسازی دفترها و در اماکن عمومی مانند رستوران‌ها دیده می‌شود ولی این جداکننده‌ها با شکل‌ها و جنس‌های متفاوت، می‌توانند گزینه‌های بسیار مناسبی برای حل مشکلات خانه‌های ... ادامه مطلب »